Сейфи для готелів


Сейфи для готелів

Пропажа і розкрадання речей гостей у готелях – ситуація досить поширена не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах. Нечесний на руку обслуговуючий персонал, який має доступ до номерного фонду може викрасти речі гостей, що в будь-якому разі негативно позначається на репутації і лояльності клієнтів. Саме з цієї причини кожний власник готелю має бути зацікавлений у придбанні подібних рішень для свого готелю, тому що:

  • це підвищує довіру гостей і є додатковою перевагою при виборі місця тимчасового розміщення;
  • наявність готельних сейфів не провокує покоївок та інший обслуговуючий персонал здійснювати крадіжки цінностей постояльців, недбало залишених останніми на увазі;
  • це запобігає розборки з поліцією і всі наслідки для репутації готелю.

Яким повинен бути сейф для готелів і яким критеріям він повинен відповідати?

Оскільки готельний сейф – це те місце, де зберігаються нехай і цінності, але, як правило, не в особливо великих розмірах, особливих вимог в плані зламостійкості до готельним сховищ не висувається.

Що ж стосується замків, то краще і надійніше віддати перевагу саме електронним варіантом, оскільки запас ключів не безмежний, а гості неодмінно будуть їх втрачати. А оскільки заміна замку в будь-якому сейфі – задоволення досить дороге, з ключами краще не ризикувати.

Третій важливий чинник – наявність і простота аварійного відкриття. Дуже часто трапляються ситуації, коли гості забувають код, або і зовсім його не знають, т. к. не вміючи користуватися подібним пристроєм натиснули довільну комбінацію на клавіатурі. Саме з цієї причини всі сейфи для готелів з електронними кодовими замками оснащені так званим «майстер-пароль», за допомогою якого сховище можна без праці відкрити зі скиданням пароля гостя.

Де зберігати важливі папери

Необхідність у безпечному зберіганні особистих речей виникає не тільки вдома, але і під час подорожей. Тому готельні сейфи, які можна замовити та купити у нашому інтернет-магазині, користуються такою популярністю. Вони мають компактні розміри і спеціальні замки, завдяки яким спрощується експлуатація сховища. Сейфи для готелів відкриваються досить швидко, що зручно і для персоналу, і для відвідувачів. Ви можете придбати їх за доступною ціною.

Як сейфи закриваються

Коли з'являється необхідність купити сейф готельний, потрібно звертати увагу на замки. Вони повинні мати функцію аварійного відкриття. Це дозволить клієнту отримати доступ до власних речей в разі втрати ключа або коду. Для цього найкраще підійде готельний сейф з електронним замком. Моделі можуть бути:

  • комбінованими (з доповненням у вигляді звичайного ключа);

  • кодовими;

  • з можливістю відкриття карткою (кредитною або інший).

Для того щоб закрити таке сховище, потрібно вказати код і натиснути на спеціальну кнопку. Після цього запірний механізм почне працювати. Власники готелю можуть використовувати певний набір символів, який дозволить відкривати дверцята в разі, якщо основний код буде забутий.

Купівля сховища

Сейфи для готельних номерів з електронними замками мають недолік у вигляді енергозалежності. Якщо акумулятор розряджається, відкрити дверцята досить складно, а зламати – просто. Тому сейфи готельні повинні мати додаткову функцію розблокування в екстреному випадку.

Не знаєте, де придбати таке обладнання недорого? На нашому сайті можна побачити фото запропонованих моделей, дізнатися їх ціну та прочитати відгуки клієнтів. В режимі онлайн легко проконсультуватися з фахівцями, які підкажуть точну вартість вподобаного вироби.

Де можна придбати сейф для готелю в Україні та Києві?

Зробити це можна, перш за все, в спеціалізованих магазинах, які професійно займаються постачанням та реалізацією сейфів, в тому числі, і для готельного бізнесу. Один з таких – TopSafe, на сайті якого Ви і знаходитеся в даний момент часу.

До послуг наших покупців штат досвідчених продавців-консультантів, готових відповісти на будь-які Ваші питання по підбору, встановлення, характеристикам і експлуатації тієї чи іншої моделі сейфа. До того ж, ціна на сейфи для готелю у нас найкраща в Україні, в чому Ви можете переконатися самі.


Порівняння товарів (0)Доставка безкоштовно!
Лідер продажу!
Griffon SH.20.K.E
Розміри (в*ш*г) мм
200 430 365
Вага: 19 кг Клас: немає
Замок: електронний
Размеры (в*ш*г) мм
200 430 365
Вес: 19 кг Класс: немає
Замок: електронний
Доставка безкоштовно!
Safetronics HT1-17/38
Розміри (в*ш*г) мм
170 380 390
Вага: 16 кг Клас: "0"
Замок: ключовою + електронний
Размеры (в*ш*г) мм
170 380 390
Вес: 16 кг Класс: "0"
Замок: ключовою + електронний
Доставка безкоштовно!
Safetronics HT1-17/43
Розміри (в*ш*г) мм
170 435 390
Вага: 18 кг Клас: "0"
Замок: ключовою + електронний
Размеры (в*ш*г) мм
170 435 390
Вес: 18 кг Класс: "0"
Замок: ключовою + електронний
Доставка безкоштовно!
Лідер продажу!
Safetronics HTL 20LE
Розміри (в*ш*г) мм
170 435 390
Вага: 9 кг Клас: "0"
Замок: ключовою + електронний
Размеры (в*ш*г) мм
170 435 390
Вес: 9 кг Класс: "0"
Замок: ключовою + електронний
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)