Збройові сейфи


Збройові сейфи

Споконвіку чоловіки ходили на полювання, щоб добувати їжу. Спочатку в якості зброї використовувалися камені та дерев'яні палиці і лише через багато років після винаходу пороху, в XIV столітті з'явилися перші зразки вогнепальної зброї. Часи змінилися, і сьогодні полювання для багатьох стала популярним хобі і цікавим проведенням часу. Закони також зазнали безліч змін і зберігання мисливської зброї сьогодні є неприпустимим без такого пристрою, як сейф для зброї. Адже безладне зберігання зброї є небезпечним, а відповідати за висить на стіні рушницю або лежить на столі пістолет, у разі, якщо це буде виявлено під час перевірки, доведеться за всією суворістю закону. Також у подібних сейфах повинно зберігатися будь короткоствольну зброю (у тому числі, і травматична), якщо по тим чи іншим причинам таке має місце бути у Вас в будинку.

Серед покупців збройових шаф є як ті, хто тільки нещодавно отримав ліцензію на володіння мисливською зброєю, так і ті, хто планує розширити свій арсенал.

Що являють собою збройові сейфи і якими вони повинні бути?

Це спеціалізовані шафи витягнутої прямокутної форми, призначені для зберігання мисливської, бойового, травматичного та спортивної зброї. Наприклад, в РФ, кожен подібний сейф повинен відповідати нормам МВС, що пред'являються до даного виду сховищ. А саме:

 1. Закриватися на 2 замка і мати товщину не менше 2 мм.
 2. Якщо в такому сейфі будуть зберігатися патрони, він повинен бути забезпечений спеціальним відсіком для зберігання боєприпасів (трейзером), який повинен бути виконаний з металу товщиною 3 мм і мати окремий замок. В іншому випадку, патрони потрібно буде зберігати в окремому сейфі з товщиною стали в 3 мм.
 3. Моделі вагою понад 1000 кг повинні кріпитися до стіни і підлоги анкерними болтами.

В Україні закон не регламентує те, якими повинні бути сейфи для зброї, яка повинна бути товщина металу, замки та ін Тому, на відміну від північних сусідів, громадянам нашої країни набагато простіше вибрати і купити збройовий сейф, відштовхуючись від таких його параметрів, як:

 • тип конструкції;
 • спосіб монтажу;
 • кількість відсіків всередині;
 • наявність класу взломостойкості і вогнестійкості;
 • тип замків;
 • бренд і вартість.

Саме відмінністю вищевказаних параметрів і відрізняються всі варіанти, представлені в нашому каталозі.

Шафи для зброї – які їх різновиди

Як і всі інші різновиди сейфів, збройові шафи мають свою класифікацію. Серед них можна виділити:

 1. Прості збройові сейфи. Це бюджетні варіанти «від своїх» і для дотримання норм закону. Вартість простого варіанту під одну рушницю буде в районі 2000 грн. Товщина металу в них коливається в межах 2-4 мм. Варто пам'ятати, що від крадіжки такий шафа не захистить.
 2. Зламостійкі. Виготовлені з товстого, багатошарового металу. Їх замки мають захист від механічних впливів, про що свідчить відповідний сертифікат європейського зразка. Використовуються для зберігання дорогих і колекційних рушниць.
 3. Вогнестійкі варіанти. Покликані вберегти дороге зброю від пожежі. Мають більш слабку ступінь захисту від злому, ніж взломостояйкие, але, в той же час, більш високу, ніж звичайні збройові шафи.
 4. Вогнезломостійкі. Забезпечують захист і від вогню, і від спроб механічного злому.
 5. Елітні збройові сейфи. Серед їх асортименту можна знайти рішення, що мають обробку з дорогих порід деревини, алькантари або виготовлені за індивідуальним замовленням.
 6. Пістолетні. Невеликі і компактні варіанти, які можуть бути вбудовані в меблі.

Як вибрати збройовий сейф?

Як вже говорилося вище, особливих вимог до подібних сховищ закони України не висувають. Але якщо Ви бажаєте придбати не просто металевий ящик, а дійсно якісне і надійне пристрій для зберігання зброї, яка прослужить вірою і правдою багато років, переживши не одну зміну «стволів», рекомендуємо всім потенційним покупцям звертати свою увагу на наступні моменти:

 1. Товщина металу корпусу, дверцята і стінок. Хороший сейф повинен бути толстостенным – це аксіома і від неї не слід відступати, вибираючи варіант для зберігання зброї. Рекомендуємо розглядати шафи з товщиною металу дверцят не менше 2 мм, а стінок – не менше 1.5 мм.
 2. Замки. Вони можуть бути як основними, так і електронними. Також існують рішення і з комбінованими типами механізмів замикання. Якщо сам корпус сейфа виготовлений в Україні, намагайтеся віддати переваги того варіанту, замок якого буде від іменитого європейського або американського виробника. Якісні замки не лише прослужать значно довше, але і позбавить від багатьох проблем, серед яких найбільш частими є заклинювання і поломки, в результаті яких з'являється необхідність у аварійному відкритті, що неминуче тягне за собою зайві витрати і нервування. До того ж, якісний механізм замикання вбереже Вашу зброю від несанкціонованого доступу та крадіжки.
 3. Габарити, а саме висота і ширина. Висота в обов'язковому порядку повинна перевищувати довжину найдовшого рушниці. Від ширини ж залежить безліч факторів, таких як місткість і зручність експлуатації. Деякі моделі призначені для зберігання 10 і більше одиниць зброї, тому, можуть бути досить широкими.
 4. Наявність замикається відсіку для патронів всередині.
 5. Спеціальні стійки, наявність яких дозволить зручно і надійно фіксувати зброю всередині, притискаючи його до задньої стінки.

Якщо Ви є завзятим мисливцем, то вибираючи сейф для рушниць, обов'язково передбачте запасні місця для бедующих придбань, так як арсенал кожного фаната полювання рано чи пізно розширюється, а зі старими рушницями теж не хочеться розлучатися.

Де можна купити сейф збройовий в Києві та Україні?

Сьогодні це можна зробити в збройових магазинах, так і в спеціалізованих точках продажу сейфів. Деякі моделі можна зустріти навіть у великих будівельних гіпермаркетах. Розглянемо детальніше кожне з можливих місць придбання подібних пристроїв.

Магазини зброї та формату «все для полювання і риболовлі». В них можна зустріти найбільш популярні базові варіанти сейфів для рушниць. Але, як правило, ціна у подібних місцях аж ніяк не радує, оскільки на будь-які аксесуари, які не мають прямого відношення до самого зброї там ставлять дуже значні націнки.

Будівельні гіпермаркети. Хоча, на відміну від збройових магазинів, в них і є певний асортимент, так і цінова політика більш лояльна, Ви навряд чи знайдете в подібному місці яку-небудь дійсно гідну уваги модель. Найчастіше, там представлений переважно бюджетний сегмент рішень, або навіть відверто дешевий і неякісний Китай, так і кваліфікація продавців-консультантів, як правило, залишає бажати кращого.

Спеціалізований магазини з продажу сейфів. Саме на сторінках такого Ви зараз і знаходитеся. У нас, як і у будь-якого хорошого магазину, представлено безліч варіантів у різному бюджеті – від самих недорогих до елітних. Саме тут Ви вже будете мати можливість отримати дійсно кваліфіковану консультацію і допомогу у підборі.

На сторінках даного розділу Ви маєте можливість купити збройовий сейф в Україні таких відомих виробників, як: AIKO, Griffon, Safetronics, Valberg за найбільш прийнятними цінами.

Відмінності в шафах для зброї і сейфах

Багато бажаючі придбати сейфи не знають, де купити такі вироби і в чому полягає їх основна відмінність від класичного збройового шафи. По-перше, якщо ви вирішите придбати сейф для мисливської зброї, то отримаєте сховище з підвищеним рівнем взломостойкості. Це забезпечується підвищеною міцністю конструкції і модифікованими замками.

У нас ви можете купити недорого збройовий сейф:

 • для травматичної зброї;

 • для гладкоствольної зброї;

 • для мисливської зброї.

В збройовому сейфі товщина стінок більше 2 мм, завдяки чому ймовірність злому мінімальна. Ви можете купити елітний мисливський сейф у нашому інтернет-магазині, щоб вмістити в нього близько 5 одиниць зброї. У шафи вміщується більша кількість знарядь, але вони не настільки добре захищені від несанкціонованого проникнення.

Яким повинен бути сейф

Основні вимоги, що пред'являються до сейфа для зброї:

 • товщина стінок – 2 мм;

 • кілька замків (можлива комбінація звичайного і кодового);

 • окремий ящик для патронів з додатковими замками.

Перед тим як купити сейф під рушницю за доступною ціною, потрібно вивчити характеристики обраної моделі. Це дозволить забезпечити безпеку власної зброї і своїх близьких. Сейф для рушниці особливо затребуваний в будинках, де є діти. Наявність такого сховища не дозволить малюкам випадково натрапити на небезпечні предмети.

Коли ви виберете, який сейф для зброї купити в Україні, варто визначитися з місцем його встановлення. Не варто ставити збройові шафи і сейфи на увазі. Краще розташовувати їх так, щоб зловмисники не змогли виявити сховище.

Ви можете розмістити сейф мисливський всередині звичайної шафи. Це підвищує шанси на збереження зброї. Також ви можете купити зламостійкий сейф для зброї в Україні, який вбудовується в стіну. Коли він буде монтований в потрібне місце, закрийте його елементами декору – картиною або невеликий тумбочкою, щоб ніхто не зміг помітити сховище.

Як встановити сейф для рушниці

Якщо ви вирішите купити горизонтальний сейф для зброї за низькою ціною, зверніть увагу на його стійкість. Як правило, високі збройові шафи вимагають додаткового кріплення до підлоги або стін. Завдяки цьому можна мінімізувати ймовірність випадкового перекидання важкою конструкції. Також ніхто не зможе забрати ящик.

Не забувайте про вимоги до пожежної безпеки під час установки сейфа для патронів. Шафи повинні бути монтовані на відстані близько метра від опалювальних приладів. Сейф для зберігання зброї не повинен перешкоджати виходу з приміщення в разі пожежі.

Магазин TopSafe – завжди найкращі ціни на сейфи збройові

Оскільки, на відміну від багатьох інших магазинів, нашою основною спеціалізацією є саме сейфи, ми розбираємося в них значно краще інших, так як досвід продажу такого обладнання у нас перевищує 10 років. Вся продукція, яку Ви ведіть на сторінках нашого сайту ввезена на територію України на абсолютно легальних підставах, що підтверджується відповідними документами та сертифікатами, які ми завжди готові надати нашим покупцем за першим запитом. Крім того, в нашому прайсі є і позиції українського виробництва за досить привабливими цінами.

Завдяки плідній співпраці з багатьма зарубіжними і вітчизняними виробниками, ми маємо можливість тримати максимально низькі ціни на сейфи. Важливо також і те, що, купуючи продукцію у нас, кінцевий покупець має можливість її гарантійного обслуговування в авторизованої сервісної мережі виробника – вся гарантія у нас тільки офіційна.

Так що, якщо Ви маєте бажання придбати сейф для зброї у Київі або іншому місті України, звертайтеся, адже для Вас у нас:

 • безкоштовна доставка кур'єром по р. Києву або транспортними компаніями-перевізниками в межах України;
 • кваліфікована допомога в підборі і безкоштовні консультації;
 • можливість професійного монтажу нашими установниками (оплачується окремо);
 • максимально широкий асортимент рішень, що не має аналогів в Києві.

Якщо Ви бажаєте не переплатити при купівлі, просто опишіть нашому консультанту свої побажання в онлайн-чаті або телефонному режимі, і ми обов'язково підберемо для Вас найбільш оптимальне рішення в плані ціни і якості.


Порівняння товарів (0)Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 120см
Лідер продажу!
Levmetal СЗ 124.2.ВМ
Розміри (в*ш*г) мм
1240 270 250
Вага: 18 кг Клас: 2 рушниці, до 1200 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1240 270 250
Вес: 18 кг Класс: 2 рушниці, до 1200 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 136см
Лідер продажу!
Levmetal СЗ 140.2.ВМ
Розміри (в*ш*г) мм
1400 270 250
Вага: 20 кг Клас: 2 рушниці, до 1360 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1400 270 250
Вес: 20 кг Класс: 2 рушниці, до 1360 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 3 рушниці до 96см
Лідер продажу!
Griffon GLT.110.K
Розміри (в*ш*г) мм
1112 260 260
Вага: 20 кг Клас: 3 рушниці, до 960мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1112 260 260
Вес: 20 кг Класс: 3 рушниці, до 960мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 3 рушниці до 120см
Лідер продажу!
Levmetal СЗ 124.3.ВМ
Розміри (в*ш*г) мм
1240 330 250
Вага: 20 кг Клас: 3 рушниці, до 1200 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1240 330 250
Вес: 20 кг Класс: 3 рушниці, до 1200 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 4 рушниці до 104см
Лідер продажу!
Levmetal СЗ 124.4.ГМ
Розміри (в*ш*г) мм
1240 270 250
Вага: 17 кг Клас: 4 рушниці, до 1040 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1240 270 250
Вес: 17 кг Класс: 4 рушниці, до 1040 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 126см
Лідер продажу!
Griffon GLS.200.K
Розміри (в*ш*г) мм
1312 200 260
Вага: 19 кг Клас: 2 рушниці, до 1260мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1312 200 260
Вес: 19 кг Класс: 2 рушниці, до 1260мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 96см
Лідер продажу!
Авангард ЯОУ-1000
Розміри (в*ш*г) мм
1000 280 200
Вага: 16 кг Клас: 2 рушниці, до 960 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1000 280 200
Вес: 16 кг Класс: 2 рушниці, до 960 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 96см
Лідер продажу!
Авангард ЯОУ-1000
Розміри (в*ш*г) мм
1000 280 200
Вага: 16 кг Клас: 2 рушниці, до 960 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1000 280 200
Вес: 16 кг Класс: 2 рушниці, до 960 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 106см
Лідер продажу!
Авангард ЯОУ-1100
Розміри (в*ш*г) мм
1100 280 200
Вага: 16 кг Клас: 2 рушниці, до 1060 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1100 280 200
Вес: 16 кг Класс: 2 рушниці, до 1060 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 122см
Лідер продажу!
Авангард ШОЕ-1250
Розміри (в*ш*г) мм
1250 280 200
Вага: 20 кг Клас: 2 рушниці, до 1220 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1250 280 200
Вес: 20 кг Класс: 2 рушниці, до 1220 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 3 рушниці до 136см
Лідер продажу!
Levmetal СЗ-160.3/М
Розміри (в*ш*г) мм
1600 410 250
Вага: 36 кг Клас: 3 рушниці, до 1360 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1600 410 250
Вес: 36 кг Класс: 3 рушниці, до 1360 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 2 рушниці до 106см
Лідер продажу!
Авангард ЯОУ-1100
Розміри (в*ш*г) мм
1100 280 200
Вага: 16 кг Клас: 2 рушниці, до 1060 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1100 280 200
Вес: 16 кг Класс: 2 рушниці, до 1060 мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 3 рушниці до 110см
Лідер продажу!
Griffon GLT.125.K
Розміри (в*ш*г) мм
1252 260 260
Вага: 22 кг Клас: 3 рушниці, до 1100мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1252 260 260
Вес: 22 кг Класс: 3 рушниці, до 1100мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 4 рушниці до 126см
Лідер продажу!
Griffon GLST.130.K
Розміри (в*ш*г) мм
1312 420 260
Вага: 35 кг Клас: 4 рушниці, до 1260мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1312 420 260
Вес: 35 кг Класс: 4 рушниці, до 1260мм
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
на 3 рушниці до 134см
Лідер продажу!
Авангард ШОЛ-1370
Розміри (в*ш*г) мм
1370 360 250
Вага: 32 кг Клас: 3 рушниці, до 1340 мм
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1370 360 250
Вес: 32 кг Класс: 3 рушниці, до 1340 мм
Замок: ключовий
Показано з 1 по 15 із 254 (17 сторінок)