Медичні меблі


Медичні меблі

Медична меблі

Меблі для медичних установ значно відрізняється від тієї, яка може бути встановлена в будь-якому іншому закладі. Вона повинна бути максимально зручною як для медперсоналу, так і для пацієнтів. Людина одужує набагато швидше, якщо не відчуває психологічного або фізичного дискомфорту. Комфортна медична меблі сприяє забезпеченню відповідного положення як лежачих, так і пацієнтів, які можуть пересуватися самостійно.

У кожній палаті повинна бути медична тумбочка. У неї хворі можуть зберігати особисті речі під час відвідування процедур. Як правило, такі медичні тумби закриваються на ключ для забезпечення більшої схоронності грошей і інших цінностей.

Під час стаціонарного лікування потрібна наявність медичних ліжок у достатній кількості. Підібрати підходящі моделі нескладно. Ви можете замовити лікарняне ліжко недорого в режимі онлайн, оформивши заявку через Інтернет.

Меблі для лежачих хворих

Багато пацієнтів болісно реагують на необхідність постійного перебування в ліжку. Використання функціональних ліжок для лежачих хворих дозволяє полегшити стан людини. При цьому забезпечується максимальне зручність. Конструкція медичних ліжок для лежачих хворих являє собою кілька секцій, якими можна управляти самостійно. Вони оснащені анатомічним матрацом, огорожами по обидві сторони і поручными, які дозволяють змінювати положення тіла.

Додаткові переваги багатофункціональної ліжка полягають у наступному:

  • високий рівень міцності і безпеки;

  • використання екологічно чистих матеріалів для виготовлення;

  • тривалий термін експлуатації.

Ліжко для лежачих хворих може оснащуватися системою регулювання висоти і висувними столиками. Це дозволяє поліпшити життя людини і забезпечити більшу свободу дій. Інвалідні ліжка також допомагають попередити утворення пролежнів. Тіло пацієнта знаходиться в природному положенні, хребет зазнає перевантажень.

Шафи і столики

Медичний шафа для зберігання лікарських засобів є досить складним предметом, яким обладнана кожна маніпуляційна. В ньому має бути велика кількість поличок і ящиків, щоб кожне відділення було призначено для конкретної мети. Шафа для медикаментів може мати обертаються секції, завдяки яким простіше розмістити і відсортувати ліки.

Медичні шафи для білизни призначені для зберігання речей персоналу. Так особисті речі не будуть забруднюватися, на них не потраплять шкідливі мікроби. Медичний металевий шафа має отвори для вентиляції, щоб усередині не накопичувалася волога і не утворювався грибок.

У нашому інтернет магазині представлені маніпуляційні столики, які чудово підходять для виконання щоденних процедур у кожного ліжка хворого. Ціна та фото товарів зазначена в каталозі.

Все ще не вирішили, де придбати підходящу меблі для оснащення медичного центру? Вивчіть асортимент на нашому сайті. Тут можна придбати вироби за доступною ціною. Біля кожного примірника вказана вартість, також тут представлені відгуки клієнтів.


Порівняння товарів (0)Доставка безкоштовно!
Лідер продажу!
Шафа для роздягалень МД 2 ШМ-SS
Розміри (в*ш*г) мм
1920 575 500
Вага: 29 кг Клас: немає
Замок: ключовий
Размеры (в*ш*г) мм
1920 575 500
Вес: 29 кг Класс: немає
Замок: ключовий
Доставка безкоштовно!
Тумба медична МД ТП-2
Розміри (в*ш*г) мм
710 420 490
Вага: 14 кг Клас: немає
Замок: немає
Размеры (в*ш*г) мм
710 420 490
Вес: 14 кг Класс: немає
Замок: немає
Доставка безкоштовно!
Стіл процедурний МД SP 2G
Розміри (в*ш*г) мм
960 630 470
Вага: 10 кг Клас: немає
Замок: немає
Размеры (в*ш*г) мм
960 630 470
Вес: 10 кг Класс: немає
Замок: немає
Доставка безкоштовно!
Ліжко КМ-04
Ліжко КМ-04

19860 грн.

Розміри (в*ш*г) мм
890 2055 905
Вага: 80 кг
Размеры (в*ш*г) мм
890 2055 905
Вес: 80 кг
Доставка безкоштовно!
Ліжко КМ-05
Ліжко КМ-05

28920 грн.

Розміри (в*ш*г) мм
935 2220 956
Вага: 75 кг
Размеры (в*ш*г) мм
935 2220 956
Вес: 75 кг
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)